O nas

Nasza firma zaczęła raczkować w roku 1998 by ostatecznie mogła powstać jako Libra w roku 2001. Co ciekawe nazwę Libra wymyśliła moja babcia której to astrologiczny znak zodiaku. Początkowo zajmowaliśmy się handlem pełną gamą elementów złącznych by ostatecznie wyspecjalizować się w sprężynach talerzowych. Uznaliśmy iż trzeba się skupić na konkretnym produkcie aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony.
Taką też drogą kroczymy do dnia dzisiejszego, co więcej ze względu na duże zapotrzebowanie na nietypowe rozmiary sprężyn , uruchomiliśmy również własną produkcję.

Nasze doświadczenia pozwoliły nam na usprawnienie i przyśpieszenie dostaw do odbiorcy a jak wiadomo w większości przypadków w tej branży to czas odgrywa główną rolę. Właśnie dlatego staramy się utrzymywać duże stany magazynowe a realizację zamówień nietypowych skrócić do minimum. Ze względu na specyficzny charakter działalności nie boimy się takich wyzwań jak dostawa “na wczoraj” czy odbiór towaru w środku nocy.

Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie tak aby wszyscy byli zadowoleni gdyż tylko takie podejście do współpracy daje zadowolenie.
Zaopatrujemy całą gałąź przemysłu, nasze sprężyny mają zastosowanie w różnych branżach i tak na przykład dostarczaliśmy sprężyny talerzowe na budowę stadionu Soccer City na którym to odbywały się mistrzostwa świata piłki nożnej w RPA czy do Libanu na budowę nowoczesnej elektrowni lub też jako elementy elewacji w jednym z największych centrum handlowych w Niemczech.

„Przyłącz się i Ty do naszej historii…”